Yuxek İnternet Teknolojileri

Yuxek işletmeleriniz için hızlı ve güvenilir yazılım çözümleri sunan, estetik ve etkili grafikler üreten yeni nesil tasarım ve yazılım şirketidir.
 

Güven

İşbirliğimizin ilk adımı, size özel çözüm ve planlama yapmaktır. Oluşturduğumuz ilişkiden herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız, yapılan sözleşmeyi feshedebilirsiniz.
Yazdığımız kod ve hazırladığımız tasarımlar size ait ve ilk günden itibaren ona tam erişiminiz var.
İşinizi ve şirket sırlarınızı gizli tutuyor ve sözleşme imzalamaktan mutluluk duyuyoruz.
Yeni bir projede sizin fikri mülkiyetiniz korunur ve sözleşmemiz sahibi olduğunuzu garanti eder.
 

Süreklilik

Web geliştirme pazarında 2008 yılından bu yana faaliyet gösteriyoruz ve o zamandan beri büyümekteyiz. Projeniz bittikten sonra herhangi bir yere gitmeyeceğimizden emin olabilirsiniz.
İhtiyaç duyulursa, projeniz başka bir Yuxek geliştiricisi tarafından hızlı ve sorunsuz bir şekilde devralınır.
Size özel yazılan kodlar ve hazırlanan tasarımlar başka bir (dahili ve dışarıdan) ekibe kolaylıkla devredilebilir.
Uygulamalarınızı kendiniz takip etmek isterseniz yönetim paneli konusunda danışmanlık ve eğitim hizmeti sunuyoruz.
 

Hız

Çözümlerimizi ihtiyaçlarınıza olabildiğince hızlı bir şekilde üretmeye, Yuxek kalitesini her zaman korumaya özen göstererek çok çaba harcamaktayız.
Biliyoruz! Hizmetlerinizi ve ürünlerinizi pazara zaman kaybetmeden tanıtmak istiyorsunuz. İşte bunun için çok çalışıyoruz.
Çalışmalarımız önceden planlanan zamanlarda hazırlanıyor ve her zaman bu plana sadık kalıyoruz.
Uzun süren proje yönetimi ve uygulamalarında oldukça deneyim sahibiyiz.
 

Teknoloji

Biz teknolojik ortağınızız ve sizi teknolojik konularda yalnız bırakmayacağız. Yazılım, sunucular, entegrasyonlar ve özel modüllerle her zaman size yardımcı olacağız.
Ödeme sağlayıcısı entegrasyonu konusunda geniş deneyime sahibiz ve zaten PayPal, Skrill, PayU ve İyzico gibi birçok güçlü ödeme çözümleri ile çalıştık.
E-ticaret sistemleri ve sosyal ağlar geliştirdik. Bu projeler, en son teknoloji güvenlik önlemleri ile yazılımlar geliştirmemize ve yeterli deneyime sahip olmamıza yardımcı oldu.
Olası tüm sorunlarınız 24 saat içinde destek ekibimiz tarafından çözüme kavuşturulur. Acil durumlarda daima bize güvenebilirsiniz.